.

.

Студената индустрија сина балон црн фустан жена глам модна акварела врамена wallидна уметност од Аманда Гринвуд

Студената индустрија сина балон црн фустан жена глам модна акварела врамена wallидна уметност од Аманда Гринвуд

DEN 527.84

Износот
Залиха

Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од дрво од 1,5 инчи дебело дрво за да додадеме длабочина и димензија. Димензии : рамка од 11 x 1,5 x 14 инчи. Започнуваме со литограф на giclee монтиран на дрво и го завршуваме со завршница на мозочен удар со текстуриран четка. Ние не застанавме таму, додека го вклопуваме во рамките на жито од жито од дрво од 1,5 инчи, за да додадеме длабочина и димензија . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од Аманда Гринвуд.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи