.

.

Без граници за маж и големо машко маичка со качулка со ракави од руно

Без граници за маж и големо машко маичка со качулка со ракави од руно

DEN 640.00

Износот
Залиха

Најлесен начин да го издигнете вашиот ладен временски изглед : без кошула од руно и фланели од граници, со подготвеност за слоеви на руно и Faux Sherpa наредени аспиратори за дополнителна удобност. Предниот дел на копчето додава разноврсност во изгледот за стил кој носи исто толку симпатично само како што е и над вашите омилени врвови. Исклучиво на. Материјал : Фланел : 100% памук; РЕЦЕ : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Деколте : Прицврстена аспиратор за руно. Затворање : Предниот дел на копчето. Ракави : Долги ракави на руно. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Аспиратор за руно, грб и ракави; карирана шема. Кошула од руно и фланел со аспиратор за јуниори од без граници.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи