.

.

Шорцеви за кошарка за брза пауза за мажи Reebok

Шорцеви за кошарка за брза пауза за мажи Reebok

DEN 206.56

Износот
Залиха

Овие шорцеви за мажи Reebok се ваше ново одење кога барате поддршка и удобност за време на вашите вежби. Со еластично затворање на половината и затворање на влечење што ја гушка половината за вклопување, овие атлетски шорцеви имаат и брза сува ткаенина што помага во влагата за да се изврши влага за време на интензивни вежби. Моделот е 6’1 ”и носи големина M. лесна. Повлечен стил. Еластична половината за дополнителна удобност. Врза за влечење. Страничните џебови имаат најважни работи. 100% полиестер. Машина за перење. Увезени. Атлетски шорцеви за мажи од Рибок.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи