.

.

iPhone 5se 5s otterbo симетрија серија серија универзитетски случај

iPhone 5se 5s otterbo симетрија серија серија универзитетски случај

DEN 487.20

Износот
Залиха

Сакате кошарка во Канзас? Покажете ја вашата поддршка за Канзас со ова официјално покритие! Овој дизајн е официјално лиценциран уметнички дела одобрени од Универзитетот во Канзас. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Тоа е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Дизајн на кошарка на Универзитетот во Канзас на серијалот Otterbox Simmetry Case за Apple i Phone 5/5 S : Компатибилен со i Phone 5/5 S на сите превозници. Овој тенок случај на i Phone има сè што сакате - стил и заштита. 2-материјал, ко-обликуван случај. Coveroo Product не е поддржан со гаранција за производи Otterbox; Не контактирајте со Otterbox во врска со производот Coveroo.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи