.

.

Jordордаче женски високи фармерки од пораст

Jordордаче женски високи фармерки од пораст

DEN 351.04

Износот
Залиха

Премиум квалитетна ткаенина, високо вклопување и без јаз од половината, прават фармерки од Flорда од Jordордаче главен дел во вашата колекција на тексас. Супер стрии, па тие удобно се движат со вас, овој фармерки се облекуваат нагоре или надолу во зависност од вашиот ден. Овие фармерки со лесна облека седат на вистинското место на колковите и ја ласкаат секоја крива низ колковите и бутовите. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина 4. одговара : тенок; Флејска нога. Подигнување и инсејм : Висок пораст; 30 ”inseam. Затворање : Затворање на копчето со ZIP летање. Ockебови : Стајлинг со пет џеб. Карактеристики : Не-јаз на половината за дополнителна удобност; јамки на појас. Beyенски фармерки со високи пламен од Jordордаче.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи