.

.

Без граници на сингл на сингл на јуниори

Без граници на сингл на сингл на јуниори

DEN 265.28

Износот
Залиха

Ова нема граници на сингл на необични гаќички на јуниорите ќе направи удобен додаток на вашата колекција на долна облека. Одликувајќи се со лесна градба и најлон-мешавина од ткаенина што е мека и свиленкаста, овие гаќички се чувствуваат одлично на вашата кожа и ќе помогнат да се спречи размавта предизвикана од абразивни ткаенини. Намајливиот крој обезбедува умерено покритие и седи десно на вашата половината со покриена еластична лента за дополнителна удобност. Нежните материјали лежат против вашата кожа, така што гаќичките одат неоткриени во опремени фармерки и здолништа. Овие нахални гаќички се достапни во разновидни бои за да додадете некоја личност во фиоката за долна облека. Нема граници на сингл на сингл на јуниори : 75% најлон, 20% спандекс, 5% памук. Намачки гаќички. Беспрекорна измислица. Еластична лента за половината. Умерено покритие на грбот. Секоја ден удобност. Достапно во разновидни бои. Миење на рацете со слични бои, само белило што не е хлор кога е потребно, да се исуши линијата, не пеглајте.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи