.

.

Облека за златници од орев од орев од орев, Оз

Облека за златници од орев од орев од орев, Оз

DEN 3.00

Износот
Залиха

Облеката со ореви од ореви од злато од злато, шише од 16 мраз, е погодно со големина, лесен за истурање и добредојдено додавање на скоро секој домашен готвач. Состојките убаво се надополнуваат едни со други за пријатно вкус. Зести и Танги, ова облекување салата од орев од малина носи дополнително ароматизирање на уште помалку популарна храна за дегустација. Маринаде вашето пилешко, мисирка, свинско месо или најразлични други месо и создадете влез што ќе го сака целото семејство. Без транс маснотии, глутен или холестерол, можете да почувствувате вина без да се препуштите во тоа. Облечување со златници од орев од орев од орев : само најдобрите состојки. Ароматични и овошни. Нацртајте го, натопете го, облечете го. Нулта грама сируп од пченка со висока фруктоза, холестерол, транс маснотии, глутен. Кошер малина винегрет облекување. Користете како маринада за разни месо. Истурете ги блесоците салати за посакуваниот вкус што го барате. Лесно се истура.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи