.

.

Атлетски работи женско плетено лизгање на чевли

Атлетски работи женско плетено лизгање на чевли

DEN 335.84

Износот
Залиха

Не губете време да се закопчувате и двојно плетењето. Само лизгајте на овие удобни чевли за меморија од атлетски дела и излезете од вратата. Се лизга на. Тркалезна пети. Плетете го горниот дел. Повлечете јамка на грб. Мемориска пена, влошка за удобност. Текстура не-обележување ѓон. Ткаенина горната, човекот направи рамнотежа. Увезени.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи