.

.

Вашата зона убава принцеза бела соба затемнувајќи го горниот панел за завеси, 42 54

Вашата зона убава принцеза бела соба затемнувајќи го горниот панел за завеси, 42 54

DEN 159.04

Износот
Залиха

Донесете маѓепсана бајка во просторот на вашето дете со вашата зона убава просторија за принцеза затемнувајќи ја панелот за завеси! Ibrивопитните бои на оваа единствена панел за завеси ќе му дадат на вашата спална соба на вашата спална соба привлечен изглед што лесно ќе се интегрира во веќе постојниот декор на вашето дете. Направено со 100% полиестерски микрофибер и машина за перење за лесна нега. Вашата зона убава принцеза затемнувајќи ја панелот за завеси со ширина од 42 инчи и е достапна во должина од 54, 63 или 84-инчи со гром-врв за лесно виси. Овој единечен панел е направен од 100% полиестер микрофибер во Кина за издржливост и машина за перење за лесна нега. Вашата зона убава принцеза бела соба затемнувајќи го горниот панел за завеси, 42 "x 54" ул> продаден како единечен панел. Панелот е 42-инчи во ширина. Достапно во должина од 54, 63 или 84-инчи. Громатски врвен третман за лесно бесење. Координирање на креветот во торба и завеса за туширање достапна одделно. Теменска соба. Машинска миење за лесна нега. . 100% полиестер микрофибер. Направено во Кина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи