.

.

Изолирана јакна на девојчиња од розова платина

Изолирана јакна на девојчиња од розова платина

DEN 0.67

Износот
Залиха

Пинк Платинум додава метални акценти и целосна изолација на оваа стилска јакна. Пинк Платинум изолирана јакна, отпорен на временски услови, со метални акценти, подуени изолација Делумно руно поставено металик цевки за заварувања на заварувања, целосен поштенски патент со капакот на плочката 100% полиестерска машина за миење ладно, нежно увезено розово платина изолирана јакна. Надворешноста отпорна на временски услови со метални акценти. Подуена изолација. Делумна постава за руно. Метални цевки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи