.

.

Арден селекции крем за песок внатре. Голема лумбална перница на отворено, сет од 2

Арден селекции крем за песок внатре. Голема лумбална перница на отворено, сет од 2

DEN 384.00

Износот
Залиха

Големата лумбална перница на Arden селекција на отворено, сет од 2 ви дава повеќе опции за стилизирање и нови начини за прилагодување на вашиот простор за живеење на отворено оваа сезона, за да го направите тоа само она што го сакате. Оваа перница на отворено е со повеќекратна употреба : функционално со големина, така што може да се користи како фрлање перница за да се истакне секој сет на мебел или како перница назад за вашите столчиња за јадење. Оваа ставка доаѓа со сет од 2 перници, секоја мерка 22 "w x 15 " l x 6 "t и има детали за заварување околу работ, давајќи им чист и полиран изглед. Овие перници се достапни во најразлични на бои во нашата акрилна акрилна високо-перформанси на отворено, што ви дава продолжена отпорност на згаснување, заедно со репелуција на вода и дамки. Ние користиме 100% полиестер пополнете во нашите перници на отворено за да помогнеме во задржување на формата и одржување на долготрајна? удобност? и поддршка? За време на за време на за време на за време на за време на за време на за време на за време на за време на време? Користење на отворено. Оваа перници на отворено се третираат со УВ и се наменети за употреба на вашиот двор или палуба, сепак препорачуваме да ги донесеме во затворено кога врне дожд или кога не се во употреба за да го зачуваат нивниот животен век и да ги одржуваат убаво. Арден компаниите нудат А. 5 -годишна гаранција за акрилна ткаенина за овој производ кога се чисти со употреба на препорачани упатства за нега. Ако производот покажува знаци на предвремено избледување во рок од 5 години од датумот на купување, тогаш контактирајте не за да може да ви помогнеме. Арден компании го гарантира овој производ против дефекти во Изработка за 1 година од датумот на купување. Доказ за набавка е потребен за да се добие покриеност според оваа ограничена гаранција и не е обезбедено гаранција за покривање без доказ за набавка. Може да бидеме контактирани на Custort Service@. Се одликува со единечен заварувач кој обезбедува луксузен, резолутен изглед. 5-годишна ограничена гаранција за ткаенини и 1-годишна ограничена гаранција за производство на дефекти. Вкупни димензии : 15 во L x 22 во W x 6 во H. Evertru акрилна ткаенина е третирана со засилена УВ заштита за да се спротивстави на бледнее и да се одврати водата и дамките. Исполнет со 100% супериорен еверлукс полиестер што му помага на перницата да ја задржи формата со текот на времето. Место чисто со сапун и вода. Доколку е потребно, мешавина од редовно белило за домаќинство и вода може да се користи на груби дамки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи