.

.

Еди Бауер перформанси микрофибер цврст беж близнак XL лист

Еди Бауер перформанси микрофибер цврст беж близнак XL лист

DEN 0.67

Износот
Залиха

Дајте му на вашиот кревет свеж изглед и почувствувајте се со комплетите за микрофибер за перформанси на Еди Бауер. Конструирани со микрофибер со највисок квалитет, овие супер меки чаршафи се отпорни на брчки и се мијат машини. Комплетите за перформанси се карактеризираат со „бесплатна сува технологија“ што промовира губење, ладење, брзо суво и лесна нега. Исто така, се користи во облеката на Еди Бауер, бесплатната суво технологија им овозможува на чаршавите да ја здобиваат влагата и да ја одржуваат телесната температура ладна, овозможувајќи подобар ноќен сон. Достапно во неколку различни бои, сигурно ќе најдете оној што беспрекорно се координира со вашиот ансамбл за постелнина. Сет со близнаци вклучува : еден рамен лист (96 "l x 66 " w), еден вграден лист (75 "l x 39 " w) и една перница (20 "l x 30 " w). Сет на Twin XL лист вклучува : еден рамен лист (96 "L x 66 " W), еден вграден лист (80 "L x 39 " W) и една перница (20 "L x 30 " W). Комплетен сет на листови вклучува : еден рамен лист (96 "l x 81 " w), еден вграден лист (75 "l x 54 " w) и две перници (20 "l x 30 " w). Комплетот на кралицата вклучува : еден рамен лист (102 "l x 90 " w), еден вграден лист (80 "l x 60 " w) и две перници (20 "l x 30 " w). Сет на кралски лист вклучува : еден рамен лист (102 "l x 108 " w), еден вграден лист (80 "l x 78 " w) и две перници (20 "l x 40 " w). Сетот за листови нуди издржливост и удобност. Процес на завршна обработка отпорен на брчки. Листовите се меки на допир за супериорна мекост. Нема да ги изгуби своите квалитети по миењето и може да трае неколку сезони. Користете бесплатна сува технологија што промовира губење, ладење, брзо суво и лесна грижа. Машина за перење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи