.

.

Еквилајзерот на мажите Скекерс 4. Тројна игра

Еквилајзерот на мажите Скекерс 4. Тројна игра

DEN 375.84

Износот
Залиха

Омилен елегантен спортски изглед се враќа со уште поголема удобност во Skechers опуштено Fitâ® : Equalizer 4.0 - чевли со тројна игра. Оваа патека за лизгање на STREATERIT-се одликува со инженерска мрежа горниот дел со амортизирана меморија за ладење на воздухот. Опуштено fitâ® за пространа удобност се вклопува во пети и предниот дел. Дизајн на лизгање на FITEX FITâ за удобност слична на чорап. Воздухопловна меморија за меморија за удобност во меморија. Атлетичко инженерско мрежно горе. Дизајн на патики за тренирање на спортска удобност. Високо флексибилна надворешна плоча на мида и гума. Машина за перење. 1 1/2 инчен потпетица.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи