.

.

Урбана Република Бебе и мали деца со мека школка, големини 12м-4Т

Урбана Република Бебе и мали деца со мека школка, големини 12м-4Т

DEN 194.08

Износот
Залиха

Чувајте го покриен и подготвен за студени денови со оваа урбана република мека јакна од школка. Нежните ткаени ткаенини му помагаат да остане удобно додека облогата отпорна на вода му помага да остане сув во дождливи денови. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Деколте : одвојлив аспиратор. Затворање : Zip Front. Ракави : Долги ракави. Карактеристики : ткаена ткаенина отпорна на вода. Урбана Република ткаена мека школка јакна за момчиња момчиња и момчиња за мали деца.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи