.

.

Покај за атлетичарска патика за мажи

Покај за атлетичарска патика за мажи

DEN 591.84

Износот
Залиха

Овие машки чевли за атлетичко време со територија имаат флексибилни горе на ткаенини, украсени со еластични ленти за брза чипка. Цврсти надворешни страни и удобен дизајн за влечење создаваат удобен и стилски чевли за секојдневно носење. Територија за оригинални кожени велур на територија, еластична брза чипка, приврзани патики на атлетизирање : овие единствени чевли за атлетство се направени со велур, ткаенина и материјали направени од вештачки. Облик на пети : круг. Висина/тип на пета : 1,6 "клин платформа. Платформа Висина : 0,82" Платформа. ОПИКЦИЈА : 11 ". Ширина : Средна. Поставена : Целосно обложена со 100-процентна ткаенина. Единствено материјал : изработен од човекот. по големина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи