.

.

1 20CT TDW Diamond 10K Rose Gold Solitaire Ring

1 20CT TDW Diamond 10K Rose Gold Solitaire Ring

DEN 8116.48

Износот
Залиха

Со модерен стил и благодат, овој елегантен прстен за ветување од 10к бело злато ќе го допре срцето додека ќе го заложиш твоето. Модерен со ладен единечен дијамант има блескав изглед кој стои Tallatop, со ширина на опсегот од 2-3мм. Империјал 1/20 CT TDW Diamond 10 K Rose Gold Solitaire Ring.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи