.

.

College Collection Womens Elenney Tru Comfort Fonam Shidth Sidth Mid Pumps Pumps Pumps Toe

College Collection Womens Elenney Tru Comfort Fonam Shidth Sidth Mid Pumps Pumps Pumps Toe

DEN 431.68

Износот
Залиха

Однесете ја играта за чевли на следното ниво со потпетиците на Еленини Стилето од колекцијата ournouree. Дизајнирани со смела, силуета со зашилени пети, овие потпетици се совршено изјава за издигнување на која било облека. Еластичната веганска кожа, широката ширина на нозете и 4 mm Tru Comfort Foam ™ Insole, комбинирана со стилот на влечење на Slingback, нудат и удобност и погодност, за да можете да танцувате ноќта надвор во стил. Висина на пета : 3 3/4-инчи. Тип на пета : Стилето. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Широк. Тип на затворање : Повлечете. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : зашилен. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : 4 мм Тру удобна пена ™. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина . Обични. Облечи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи