.

.

Розов платина бебе дете девојче волна мешавина од лак

Розов платина бебе дете девојче волна мешавина од лак

DEN 479.68

Износот
Залиха

Пинк Платинум дете, волна палто за девојчиња за бебиња и новороденчиња. Топло и стилски, со симпатична лак за лак и детали од quакард. Четири убави копчиња до средина за затворање. Совршена јакна за оваа есен и зима, добијте ја вашата денес! Волна палто. Детали за лак и jacquard детали. Четири убави копчиња до средина за затворање.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи