.

.

Трговска марка ликовна уметност „Две Канкеларија школки“ платно уметност од Кора Ниле, бела мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност „Две Канкеларија школки“ платно уметност од Кора Ниле, бела мат, црна рамка

DEN 2601.60

Износот
Залиха

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговската марка ликовна уметност „Две Канцелари Шелс„ Канвас уметност “од Кора Ниле, Бела мат, Црна рамка : Уметник : Кора Ниле. Предмет : Неживи предмети. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи