.

.

Трговска марка ликовна уметност Чикаго Илиноис Скајлин Канвас уметност од Марлен Вотсон црна мат, дрвена рамка

Трговска марка ликовна уметност Чикаго Илиноис Скајлин Канвас уметност од Марлен Вотсон црна мат, дрвена рамка

DEN 3.00

Износот
Залиха

Подготвени да се обесхрабрат со употреба на gicleeavailable во различни големини трговска марка ликовна уметност „Чикаго Илиноис Скај“ „Канвас уметност од Марлен Вотсон Црна мат, Вуд рамка : Уметник : Марлен Вотсон. Тема : Градски пејзажи. Стил : современ. Тип на производ : Црна рамка, црна матка, платно, акрилик. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи