.

.

Трговска марка ликовна уметност Мангија III платно уметност по боја пекарница бела мат, црна рамка

Трговска марка ликовна уметност Мангија III платно уметност по боја пекарница бела мат, црна рамка

DEN 0.33

Износот
Залиха

Подготвени за обесени презентации што се достапни во различни големини Трговска марка ликовна уметност „Мангија III“ платно уметност по бои пекарница бела мат, црна рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи