.

.

Заштитена марка ликовна уметност Одење на воздух I CANVAS ART по боја пекара злато украсена рамка

Заштитена марка ликовна уметност Одење на воздух I CANVAS ART по боја пекара злато украсена рамка

DEN 3.00

Износот
Залиха

Подготвени за обесени презентации што се достапни во разни големини на трговска марка ликовна уметност „Одење на воздухот I“ платно уметност по боја пекарница злато украсена рамка : уметник : пекара во боја. Предмет : Гроздобер. Стил : современ. Подготвени да висат. Висок квалитет. Печатено со употреба на giclee, што е напреден процес на изработка на печатење. Репродукциите се практично разликуваат од оригиналите. Гикли е прифатен од многу галерии, музеи и приватни колекционери. Галеријата завиткана така што платното се обвиткува околу страните и ја крие рамката. Овозможува необична презентација на готовиот сликар.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи