.

.

Ayla Women Whide Sidth Satin Satin Gurn Fuss Pumps Gold 10,5

Ayla Women Whide Sidth Satin Satin Gurn Fuss Pumps Gold 10,5

DEN 2.67

Износот
Залиха

Екстра широка широка ширина на фустани со цвеќиња на Ayla Ayla додаваат зачудувачки изглед за да ја надополнат вашата облека. Овој чевли на дами има текстуриран сатенски горен заедно со секвенци извезени накит и 0,5 "ниско потпетица. Неговата надворешна плоча е изработена од гумени материјали за максимален зафат на површината за да ви даде поддршка во секоја посебна пригода. ** Купувачи на внимание ** Најдете a Голем избор на широки стилови на ширина на нашата официјална веб -страница за малопродажба Fazpaz. Com. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте веднаш кредит за подароци од 20 американски долари, бесплатна испорака и размена, 365 дена лесни приноси и приоритетна испорака на целата стока. ** За компанијата ** Меѓународна корпорација за обувки (Footwearus), лоцирана во Fairfield NJу ерси, го започна своето производство и големо работење во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на трговска марка Брендовите (24-часовна удобност, Peerage, Fuzzy и Floral) станаа широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителна широка ширина (E) од Фазпаз. Сатен. Гума. 0,5 "Ниско потпетица. Секцини извезени накит. Максимална влечна гума од надворешната страна.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи