.

.

DesignArt 'Сини аквамарински кругови геометриски елементи' модерни врамени платно wallидни уметности печатење

DesignArt 'Сини аквамарински кругови геометриски елементи' модерни врамени платно wallидни уметности печатење

DEN 0.33

Износот
Залиха

"This exquisite Aquamarine Circles Blue Geometric Elements Framed Canvas Art brings beauty to your home and office. Every one of our fine art giclee canvas prints is printed using superior quality ink that is resistant to fading colors. Our fine art giclee canvas prints are Печатено на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена во рамките на дрвена рамка од 1 инчи, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : дизајните продолжуваат на страните. Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка за лебдечка дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за висење е вклучен така што е така е подготвен веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . Лесно е да се обеси "Ова печатење на платното е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи