.

.

DesignArt 'Затвори на главата на коњ во стабилна' фарма куќа врамена платно wallидна уметност принт

DesignArt 'Затвори на главата на коњ во стабилна' фарма куќа врамена платно wallидна уметност принт

DEN 479.84

Износот
Залиха

"Ова е исклучителна главата на коњ во стабилно врамено платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија. Секоја наша печатење на ликовни уметности ги печати со употреба на супериорно квалитетно мастило кое е отпорно на бледнеените бои . Нашата ликовна уметност Гикус платно Отпечатоците се печатат на висококвалитетно памучно платно. Секоја површина на уметнички дела е цврсто испружена над рамка од дрво од 1 инч, заштитувајќи ја од свиткување . Исто како и во вистинска галерија, нашите уметнички дела се завиткани од галерија : Дизајните продолжуваат на страните . Завршената уметност на платно е конечно инсталирана во рамка што лебди од дрво . Ние гарантираме безбедна испорака со прецизно пакување и завиткување на вашите уметнички дела во цврста кутија со аголна заштита . Кога ќе ја добиете вашата уметност во платно, комплетот за висење е вклучен Значи, подготвено е веднаш да се обеси на wallидот . Карактеристики : . Лесно е да се обеси "Ова печатење на платното е завиткано од галерија (дизајнот продолжува на страните), давајќи му вистинска уметничка галерија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи