.

.

Слупел индустрии густа тропска палма шума Фотографија Металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна уметност, дизајн од Ким Ален

Слупел индустрии густа тропска палма шума Фотографија Металик злато лебдечки врамени платно печатење wallидна

DEN 0.33

Износот
Залиха

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно истегната платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна категорија. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката за кутии дава илузија на лебдечки уметнички дела. Платното е рачно испружено над издржлива фондација за дрво, а потоа се монтира безбедно во модерна рамка за кутии. Димензии : 21 x 1,7 x 17 рамка, 20 x 1,5 x 16 платно уметност. Wallидната уметност е подготвена да виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Уметнички дела се однесуваат на : дрво, растение, вегетација, природа, на отворено, дождовни шуми, палма, ацерацеа, фотографија. Нашата покачена лебдечка рамка од 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата . Дизајн од Ким Ален.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи