.

.

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Крајбрежната вила Порм Плажа поглед на крајбрежното сликарство злато пловила врамена уметничка печатена wallидна уметност

СТУПЕЛ ИНДУСТРИИ Крајбрежната вила Порм Плажа поглед на крајбрежното сликарство злато пловила врамена уметничка

DEN 639.68

Износот
Залиха

Подигнете го вашиот дом или канцеларија на следното ниво со Sulpell Industries врамени пловечки платно wallидна уметност. Нашето премиум рачно испрекинато платно е поставено безбедно во цврста рамка за лесна тежина. Јазот во стилот на музејот помеѓу завитканото платно и рамката на кутијата дава илузија на лебдечки уметнички дела. Димензии : 25 x 1,7 x 31 рамка, 24 x 1,5 x 30 платно уметност. Големините на лебдечката рамка вклучуваат стандард : 17 x 1,7 x 21 преголема : 25 x 1,7 x 31. wallидната уметност е подготвена за виси - не е потребна инсталација или хардвер. За лесно поставување на посно или слој уметнички дела на полица или против wallид . Нашата покачена 1,7 "дебела лебдечка рамка е совршен додаток на нашата wallидна уметност во стилот на платно. Ние користиме само мастила со највисок квалитет во куќата со водечки решенија за печатење во индустријата. Платното е платно Рака се протегаше над трајната фондација на дрво, а потоа се монтираше во модерна рамка за кутии . Уметничките дела се однесуваат на : лето, плажа, брег, природа, на отворено, море, крајбрежје, вода, тремот. Дизајн од Заливот Ноа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи