.

.

Чудо на нација девојки вафли врвот со кратки ракави, големини 4- & плус

Чудо на нација девојки вафли врвот со кратки ракави, големини 4- & плус

DEN 447.84

Износот
Залиха

Таа останува во стил со овој супер симпатичен врвен вафл од Wonder Nation. Дизајнот на плетениот вафл е направен со допир на стрии за лесен финиш додека ја одржува пријатната со супер меко чувство. Спарете го назад со нејзините омилени фармерки или џогири за обичен изглед што ќе го сака! Исклучиво на. Материјал : цврст : 63% памук/37% полиестер; Печатено : 67% памук/33% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. ФИТ : Опуштено. Деколте : вратот на екипажот. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Вафли плетена ткаенина. Вафл врвот со кратки ракави за девојчиња од Wonder Nation.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи