.

.

Трансформатори на момчињата Оптимус Премиер Ноќта на вештерките, големина L

Трансформатори на момчињата Оптимус Премиер Ноќта на вештерките, големина L

DEN 1.00

Износот
Залиха

Станете водач на максималите во овој Оптимус Примарен класичен костум за Ноќта на вештерките. Идеален избор за трик или лекување, забава за Ноќта на вештерките или само за забава, овој костум има сублимиран џемпери на уметнички мускули направени за да изгледа како оклоп и крзно на Optimus Primal. Вклучена е и половина маска за да се заврши вашиот целосен изглед на Auto Bot. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Чиста на самото место. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : џемпери и маска. Деколте : Висока екипаж. Затворање : стајлинг за влечење; Затворање на задната кука и јамка. Ракави : Долго. Карактеристики : Мускулна комбинација има сублимирани уметнички дела што изгледа како оклоп и крзно; Half Mask има еластична лента во грбот за да се вклопи престој. Белешка : Чорапите не се вклучени. © Хасбро, сите права се задржани. Трансформатори Оптимус Премиер Ноќта на вештерките за момчиња.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи