.

.

Бесплатно склопување девојки Преголема графичка печата, големини 4-18

Бесплатно склопување девојки Преголема графичка печата, големини 4-18

DEN 0.33

Износот
Залиха

Сонувавме забавни отпечатоци и ги сакавме толку многу, ги направивме во боксер, преголем вклопување со парчиња на страна за да ја дадеме опцијата да се врзуваат или не. Графички печатени маици на бесплатното склопување, сега во прилично флорали или забавни графички отпечатоци инспирирани од морето, сигурно ќе бидат фаворити-совршени за сончеви денови, удобна филмска ноќ дома или училиште. Исклучиво на. Материјал : тело : 100% памук; Ребра : 95% памук/5% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Преголема. Деколте : Екипаж со ребра. Затворање : стил на пуловер. Ракави : кратки ракави. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Графички принт однапред; Мал отвор на страни. Преголема маица за графички печати за девојчиња од бесплатно собрание.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи