.

.

Докерс машка тенок графички мета

Докерс машка тенок графички мета

DEN 262.24

Износот
Залиха

Нема ништо полесно да се фрли од маица, а ние ја направивме оваа со максимална разноврсност во умот. Мекиот, памучен дрес е лесен за грижа и се чувствува одлично на допир - и ние го направивме во низа класични бои. Лесна, удобна маица што оди со сè.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи