.

.

Графички мета за мажи и големи мажи со кратки ракави, големини S - 3XL

Графички мета за мажи и големи мажи со кратки ракави, големини S - 3XL

DEN 1.33

Износот
Залиха

Повикувајќи ги сите навивачи на Caped Crusader .. Оваа графичка мета Бетмен е за вас. Изработено од 100% памук, оваа мета има опуштено вклопување, кратки ракави и ладно лого на црно Бетмен. Блек-црниот контраст создава мистериозна вибрација-совршена за секој Брус Вејн што се обидува да се задржи прикриен. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 6’1 ”и носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Кратко. Ockебови : Ништо. Карактеристики : екипаж; графички однапред; . © Бетмен, сите права се задржани. Batman Graphic Tee за мажи.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи