.

.

Собрание на регулаторот на прозорецот Altus Automotive Enow

Собрание на регулаторот на прозорецот Altus Automotive Enow

DEN 1.67

Износот
Залиха

Собрание на регулаторот на прозорецот Altus Automotive Power For Lexus RX330 2006-2004, RX350 2009-2007, RX400 H 2008-2006, Toyota Camry 2006-2004 Заден десно (регулатор на прозорецот со мотор за лифт за прозорец) Altus автомобилски прозорци регулатори и мотори се произведуваат со врвни делови за квалитет и засилен дизајн на ОЕ за подобрување на доверливоста и издржливоста. Одликувајќи се со OE Plug & Play Wiring Harness (не е потребно спојување). Премиум кабелската обвивка ја елиминира компресијата на кабелот (без стискање). Технологијата за само-подмачкување обезбедува потивка операција и го намалува триењето и абразијата за да го продолжи животот на моторот. Краевите на кабелот со челик, се спротивставуваат на влечењето на влечење. Анти-пинч мотор (каде првично дизајниран од ОЕМ) го намалува ризикот за патниците. Ограничена гаранција за живот . Референци : 69803 AA020, 741-357. Изберете Изберете : 2004-2006 Toyota Camry 2004-2009 Lexus RX и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фиксен додаток за да проверите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи