.

.

Засекогаш млади женски чизми за дожд

Засекогаш млади женски чизми за дожд

DEN 606.40

Износот
Залиха

Никогаш не можете да тргнете наопаку со чизми за повеќе млади женски повеќе цветни дождови. Стапките за влечење ги прават овие совршени за секоја сезона и тие се одлични за одржување на нозете суви. Ако сакате да изгледате модерно на дождот, има прилично добри шанси да се за inубите во чизмите за засекогаш млади глуждови. И без оглед колку пар веќе имате во вашиот плакар, шансите се, секогаш ќе копнеете за само уште еден пар засекогаш млади чизми на глуждот. Засекогаш млади чизми за дожд. Мулти цвет. Прилагодлива лента за теле. 100% гума. Единствена влечење. Совршено за сите сезони. Одлично за одржување на нозете суви.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи