.

.

Чевлите за жени во Мелроус Авенија оставаат порака затворена за борбени чизми на глуждот на глуждот

Чевлите за жени во Мелроус Авенија оставаат порака затворена за борбени чизми на глуждот на глуждот

DEN 3.00

Износот
Залиха

Суштински чизми за чипка на прерии се направени од веганска кожа за гроздобер привлечност. Носете ги со исечени панталони или фустани и смела усна. 100% вегански 8-елитски чизми до бута. Внатре затворање на патент. 100% веган. Облик на пети на бадем. 1 "наредени потпетици. Управувани табани за цел ден удобност.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи