.

.

Девојки за правда кои работат шорцеви, големини 5- & плус

Девојки за правда кои работат шорцеви, големини 5- & плус

DEN 1.67

Износот
Залиха

И таа е исклучена! Оценете пар шорцеви што трчаат од правдата во мека, дише ткаенина за да помогнат да изгледа и да се чувствува кул. Дизајнирано со скриени позитивни пораки, нема тајна дека овие ќе станат омилени во нејзината колекција. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Fit : Classic Fit. Затворање : Стил на влечење. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Контрастна еластична половината со лого за дополнителна удобност; Внатрешна обвивка за гаќички; лого однапред; контрастна трим; скриени позитивни пораки на половината; Мека ткаенина за дишење. Водење шорцеви за девојчиња од правда. Правдата е ваш едношалтерски бренд за најжешките трендови за девојчиња меѓу девојчињата, славејќи го уникатното чувство на секоја девојка за себе… и стил.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи