.

.

Девојка на на Нанет Девојч Шортал, големини 2T-4T

Девојка на на Нанет Девојч Шортал, големини 2T-4T

DEN 1.67

Износот
Залиха

Здраво на вашите ќерки Нова омилена облека! Комплетот вклучува розов очен починал со кратки ракави злато конфети со четкани цветни цвеќиња, во кои има функционални копчиња, јамки за појас со појас за ткаенини и џебови. Врвот на оваа облека со совпаѓање на предната лента за глава со розова пресврт што ја прави оваа одлична опција ова лето да ја фрли и да ја задржи кул и стилска! Поставете цветни комбинезони розови џебови со лента за чипка на очила.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи