.

.

Peermont 18k розово злато позлатен розов аметист прстен

Peermont 18k розово злато позлатен розов аметист прстен

DEN 14384.00

Износот
Залиха

Подигнете го вашиот стил со овој прстен од аметист од розово злато од 18 килограми. Одликувајќи се со тенок опсег обдарен со треперливи кристали CZ и големо квадратно лице. Забијте ги сите ваши пријатели во следната голема пригода или дајте како убав подарок. Загарантирано 100% задоволство : Ако има проблем со вашата ставка, можете да го вратите без никакви проблеми. Вешто произведено : Целиот декоративен процес се прави под микроскоп на нашите занаетчии и дизајнери на највисоко ниво. Висока полска завршница : Гарантирано да ја задржи својата оригинална содржина и боја. Прави елегантен додаток на вашата колекција на додатоци. Испорачано со вас на ум за да бидете сигурни дека вие и вашите најблиски секогаш изгледаат модерно. Ние работиме напорно за да се осигураме дека вашите предмети се уникатни и безвременски за вашите најнезаборавни прилики. Совршен за давање подароци. Направено со елегантно преклопување на злато од 18 килограми и квадратни исечени аметист xc2 xa0. Нагласени со треперливи елементи на австриски кристал кристал. Ringsените прстени.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи