.

.

Без граници јуниори кратки шорцеви за велосипеди

Без граници јуниори кратки шорцеви за велосипеди

DEN 1.67

Износот
Залиха

Стилско ажурирање на класичен омилен тренинг! Овие шорцеви за велосипеди од без граници нудат супериорна удобност и леснотија на движење, со многу истегнување и опремена силуета што го гушка вашето тело. Високата половината и пократката должина ја истакнуваат вашата фигура, што ги прави идеален избор без разлика дали работите или се дружите. Исклучиво на. Материјал : 90% полиестер/10% спандекс. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина S. одговара : вграден. Подигнување и инсејм : Висок пораст; хитови на врвот на бутот. Затворање : Повлечете со еластична половината. Ockебови : Ништо. Карактеристики : Широк лента за половината; пократка должина. Јуниори кратки шорцеви за велосипеди од без граници.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи