.

.

Без граници јуниори плус графичка маица и шорцеви, активен сет со 2 парчиња

Без граници јуниори плус графичка маица и шорцеви, активен сет со 2 парчиња

DEN 223.84

Износот
Залиха

Од лежење дома, до работа во теретана, до трчање низ градот, оваа разноврсна маица и шорцеви поставени од без граници е и спортска, стилска и совршена за секојдневно носење. Овој сет со две парчиња има исечен варсити во стил на варсити и совпаѓање на шорцеви за влечење на лесна облека. Само додадете патики и подготвени, поставете, тргнете ја вратата во стил или мешавина, натпревар и слој за можности за помалку од сезони. Исклучиво на. Материјал : 60% памук/40% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Сет вклучува : маица и шорцеви. Големина : Моделот е 5'11 "и носи големина 1x. Карактеристики на маицата : опуштено вклопување; екипаж; исечена должина; стил на пулвер; кратки ракави со варсити ленти; графички на предните. Половина од половината; опуштено вклопување; графичка на левата нога. Графичка маица и шорцеви поставени за плус големина јуниори од без граници.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи