.

.

Единствени поговори за женски цреша печати за печатење на кратки ракави за кратки ракави за кратки ракави

Единствени поговори за женски цреша печати за печатење на кратки ракави за кратки ракави за кратки ракави

DEN 574.08

Износот
Залиха

Со оваа романтична црвена шема, ќе се имате како централен дел од датумот ноќ. Овој сладок фустан и фустанот има печатење од цреша, кратки ракави за мафини и затворање на страничен патент. Loveе го обожавате деколтето на душичката и да се разгалите што ве натера да изгледате поумен под него за вистинскиот допир на текстурата. Тими го со потпетици или пар сандали за да го заврши изгледот. Повод : Викенд, одмор, секојдневен, собири на пријатели, итн. Ве молиме проверете ги мерењата за да бидете сигурни дека предметот одговара пред да нарачате. Моделот носи во големина xs : (висина : 5'9 ", градите : 31,5 инчи, половината : 23,6 инчи, колк : 35,4 инчи, рамо : 15,7 инчи, тежина : 110 фунти). - girth на градите Girth Girth - Ширина на рамото Вкупна должина - 34 5/8 - 28 - 13 1/2 39 3/4s -36 5/8 - 29 7/8 - 14 40 1/8m 38 5/8 - 31 7/8 - 14 1/2 - 40 1/2 L- 42 1/8 - 35 3/8 - 15 3/8 - 40 40 1/2xl - 45 5/8 - 39 - 16 1/4 - 40 1/2 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени договори за женски цреши печати за печатење на кратки ракави со краток ракав 100% полиестер. Увезен. Машинско миење ладно со слични бои.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи