.

.

Девет.елегични жени со вратот на вратот над фустанот за смена на коленото

Девет.елегични жени со вратот на вратот над фустанот за смена на коленото

DEN 1.67

Износот
Залиха

Симпатична и случајна или глам? Ги повикувате снимките со девет. Фустан за ракав на трепкање. Овој без напор фустан за смена е удобен и шик и е совршен за скоро секоја пригода од бранч до датум за вечера. Ласкави и женствени со флеки, ракави на рафли што ја носат забавата. Исклучиво на. Материјал : 100% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5'10 "и носи големина M. Fit : Опуштена. Должина : Фустан за промена на должината на коленото. Затворање : Задна патент. Ракави : ракави на фрунки со должина на лактот. Карактеристики : V-Neckline; Allover Print. Women'sенски фрун Сметка на ракав смена цветен фустан од девет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи