.

.

Машка затегната сегментална удобност се вклопува во прстен за венчавки од волфрам

Машка затегната сегментална удобност се вклопува во прстен за венчавки од волфрам

DEN 2.00

Износот
Залиха

Нагласете го вашиот изглед со овој привлечен ораво за мажите на мажите, зачудувачки 8мм удобност одговара на прстенот за венчавки од волфрам. Волфрам е сè попопуларен избор за свадбени бендови заради неговата цврстина, достапност, отпорност на гребење и хипоалергични својства. Овој удобност одговара на прстенот во волфрам е лесен за преземање и отстранување и го прави идеалниот секојдневен бенд за венчавки. Кутија за подароци за потпис е исто така вклучено со овој прстен. Современ стилски прстен во волфрам. Конкавен забележан стил на жлеб. Рамен раб. Четкана завршница. Удобност се вклопува. Ширина од 8мм. Издржлива конструкција на волфрам. Хипоалергичен. Идеален опсег за секојдневна употреба. Вклучува кутија за подароци за потпис.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи