.

.

Време и време на кратки ракави за кратки ракави на жените

Време и време на кратки ракави за кратки ракави на жените

DEN 420.96

Износот
Залиха

Модерно и секојдневно, запознајте ја вашата нова не толку основна мета од време и TRU. Блиска вклопена, ребрести текстура и малку подолга должина, направете го ова на врвот да се спари со сè, од фармерки со високи половини до здолништа. Приближно. Мерења на моделот : Висина : 5’10 “, половината : 26”, биста : 33 ”, колкови : 36”. Моделот носи големина S. опремена. Ребрести текстура. 58% памук/38% модал/4% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи