.

.

Essentialенски основен краток ракав за кратки ракави, ласкава маица

Essentialенски основен краток ракав за кратки ракави, ласкава маица

DEN 479.84

Износот
Залиха

Оваа маица со кратки ракави V-вратот е направена од мека 80% поли 20% памучна ткаенина. Руширањето на страните додаваат ласкаво вклопување. Ова е совршена мета за облекување нагоре или надолу. Достапно во ленти и цврсти материи. 80% поли 20% памук. Полу-опремени. Краток ракав . V-врат. Руширање на страните за ласкаво вклопување. Достапно во ленти и цврсти материи. Означете бесплатно за дополнителна удобност. Машина за перење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи