.

.

Каи 8. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, јаглен што е во форма на јаглен W насликан центар, Fits - Chevrolet Corvette

Каи 8. Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, јаглен што е во форма на јаглен W насликан центар, Fits - Chevrolet

DEN 0.33

Износот
Залиха

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристапување до нивните автомобили, камиони и други возила, ние нудиме реконструирано тркало за алуминиум за алуминиум ОЕМ. Тој е дизајниран да го замени постојното фабричко тркало. Карактеристиките вклучуваат 16 x 8,5, 10 слотови, 5 LUG, 4,75 инчен образец на завртки, центар за машини за боја на јаглен. Тоа одговара на вашиот Chevrolet Corvette од 1984-1987 година. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи 16 x 8,5 Преиспитано ОЕМ алуминиумско тркало, јаглен, машинет за јаглен W/насликан центар, одговара на 1984-1987 Шевролет Корвет 16 x 8,5, 10 слотови, 5 лагли, шема на завртки од 4,75 инчи, меч за машини за боја, изработен од алуминиум. Ги исполнува сите федерални стандарди за безбедност на моторот. Не е потребно дупчење за инсталација. Не се потребни измени за инсталација. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Заврши ореви и централното капаче не се вклучени. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи