.

.

Нова стандардна заграда за предни регистарски таблички за замена, одговара на 2010 година- Киа Форте

Нова стандардна заграда за предни регистарски таблички за замена, одговара на 2010 година- Киа Форте

DEN 560.96

Износот
Залиха

Со сериозна и непоколеблива посветеност на клиентите да им овозможат на клиентите широк спектар на високо квалитетни компоненти за замена, опрема и делови за поправка и пристап до нивните автомобили, камиони и други возила, нудиме нов стандарден заграда за предните регистарски таблички, седан и хечбек Модели. Тој е дизајниран да ја замени постојната регистарска табличка BRKT. Тоа одговара на вашата 2010-2013 Киа Форте. Проверете за да бидете сигурни дека одговара на вашето возило. Гаранција : 5 години, ограничено. Каи Нова стандардна заграда за предните регистарски таблички за замена, се вклопува во 2010-2013 година Kia Forte Sedan и Hatchback модели, изработени од пластика. Директно вклопување замена за вашето возило. Иста форма се вклопува и функционира како ОЕ. Гаранција : 5 години, ограничено. Проверете го големиот избор на делови што се достапни за вашето возило.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи