.

.

Систем за пребарување на влажни глувчиња магнетски inид

Систем за пребарување на влажни глувчиња магнетски inид

DEN 1.00

Износот
Залиха

Уреди за заштеда на работна сила 85-124 СИСТЕМ ЗА Влажниот глупак магнетски систем за пребарување на wallидот Овој систем на влажно глувче (ТМ) Магнетски систем за пребарување на wallидот е одлична ставка за инсталирање на жица со намалена цена под 30 американски долари што не можете да ги пропуштите. #6 конекторот во прстен ја влече жицата. #3 Б спојувањето може да се користи за прикачување на втор ланец доколку е потребно. Стоп прстенот спречува ланецот да падне низ дупчат дупка. Вклучува 24 "флексибилен изолиран ретривер со неодимиумски магнет на 1 крај, 10 -ти лесен ланец на топки со стоп прстен и 18" телескопски џеб ретривер.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи