.

.

Bonobos Fielder Mean and Big Tech Tech Fullte Full Zip Hoodie, до 3XL

Bonobos Fielder Mean and Big Tech Tech Fullte Full Zip Hoodie, до 3XL

DEN 303.84

Износот
Залиха

Дожд или снег на хоризонтот? Нема проблем. Оваа худи со вода од вода што ја отповика од филер ќе ве одржува како чисто како што изгледате. Со чисто вклопување и скриени џебови со поштенски патенти. Ткаенина : 95% полиестер/5% спандекс. Грижа : Машинско миење ладно; Измијте со како боја; Не користете омекнувачи; Само белило од хлор кога е потребно; Сува суво ниско; Ниско железо. Земја на потекло : Увезен. Fit : Стандард. Должина на телото : 27,5 "за средна големина. Плеска ткаенина од руно. Вода отвраќа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи