.

.

Hanes Essentials Men's Ecosmart Fleece Hoodie, големини до 3xl

Hanes Essentials Men's Ecosmart Fleece Hoodie, големини до 3xl

DEN 448.00

Износот
Залиха

Запознајте се со вашето ново : „Екосмарт руно“ на Ханес. Мека, кадифен и супер пријатна, ќе сакате да ја задржите оваа џемпер на пуловер близу до вратата за да можете да ја зграпчите кога излегувате на грешки, во теретана или каде било. Prontебниот дел од торбичката ги држи рацете топли и вашите најважни работи се блиски. Тоа е тотална победа за вашата гардероба. Материјал : 88% памук/12% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот носи големина M. Fit : Опуштено. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долги ракави со манжетни со ребра. Ockебови : Еден предна торбичка џеб. Карактеристики : прикачен аспиратор со влечење; Eco Smart® Fleece е средна тежина, памучна мешавина дизајнирана да биде отпорна на пилули; ребрести полите. Екосмарт руно дуксер за дуксери за мажи од Ханес.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи